SUPSKEDAR i silver, 2 st, Birmingham, England.

417311. SUPSKEDAR i silver, 2 st, Birmingham, England.

Rikt utsirade skaft med vridet skaft
Längd 17,5 cm
Stämplade blomma JMB lejon tre torn F
Kommer i etui
Vikt 138 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5 cm
Kommer i etui
Vikt 138 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 011