JORDI CURÓS. Kycklingar.

JORDI CURÓS. Kycklingar.
4172326. JORDI CURÓS. Kycklingar.

Olja på duk fäst på clapboard
Signerad
40x32 cm.

I gott skick. Ram i förgyllt trä och stoppad, med brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk fäst på clapboard
Signerad
40x32 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 298