FASKINKNIV, Sverige, modell 1848.

417202. FASKINKNIV, Sverige, modell 1848.

Total längd 60 cm.

Slitage och mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 60 cm.

Slitage och mindre bucklor.

Antal besök: 634