ERNST NORLIND. Landskap. Olja på pannå. Signerad E N och daterad -45.

41719. ERNST NORLIND. Landskap. Olja på pannå. Signerad E N och daterad -45.

45x40 cm.

Ernst Norlind (1877–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

45x40 cm.

Ernst Norlind (1877–1952)

Antal besök: 991