AFFISCHER, 6 st, Växjö, 1900-talets andra hälft.

4171658. AFFISCHER, 6 st, Växjö, 1900-talets andra hälft.

Flygfoton, Växjö, 2 st olika, mått 87x107 cm.
Flygfoto, Växjö, 1 st, mått 45x61 cm.
Den gamla matgatan, Växjö, 1 st, mått 59x89 cm.
Växjöteckning, 1 st, mått 52x94 cm.
Växjö 650 år, 1 st, mått 29x83 cm.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 339