SOLUR, grönmålad metall, 1900-tal.

417159. SOLUR, grönmålad metall, 1900-tal.

Betongsockel, total höjd 112 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 262