ÖLBACK, trä, "Ta Skruv", 1900-talets mitt.

4171365. ÖLBACK, trä, "Ta Skruv", 1900-talets mitt.

Mått 25x36x36 cm.

Slitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 25x36x36 cm.

Slitage.

Tema

Antal besök: 327