SNURRFÅTÖLJER, 3 st, brun galon, 1960/70-tal.

417133. SNURRFÅTÖLJER, 3 st, brun galon, 1960/70-tal.

Höjd 68 cm.
Bredd 85 cm.
Djup 64 cm.

Smuts och slitage.
Mindre defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.
Bredd 85 cm.
Djup 64 cm.

Smuts och slitage.
Mindre defekter.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 940