ANTON VALLS BORDOY. Juniorer.

ANTON VALLS BORDOY. Juniorer.
4171162. ANTON VALLS BORDOY. Juniorer.

Par oljemålningar
Signerad. På baksidan stämpel från tillverkaren av stödet, Teixidor-huset i Barcelona. Signerad och daterad 1953.
35x27,5 cm.

Förluster i bildskiktet. Något utbuktande skärm. Målad och förgylld träram, med vissa defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Par oljemålningar
35x27,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 253