JOAN VILÀ MONCAU. Landskap.

JOAN VILÀ MONCAU. Landskap.
4171144. JOAN VILÀ MONCAU. Landskap.

Olja på duk
Signerad
61,5x50,5 cm.

Repor och fel på bildskiktet. I en träram, med förluster. Inte undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
61,5x50,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - F
Antal besök: 95