FRIMÄRKEN, mestadels stämplat utländska i 15 album, 1900-tal.

417109. FRIMÄRKEN, mestadels stämplat utländska i 15 album, 1900-tal.

Medföljer diverse lösa frimärken, stämplat.
Svart album tomt.

Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart album tomt.

Ej genomgånget.

Antal besök: 604