Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
TORVALD RYGAARD. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1927.
41709. TORVALD RYGAARD. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1927.
38 X 59 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 X 59 cm.
Gomér & Andersson Linköping
947