FICKURSKEJDA, Silver.

FICKURSKEJDA, Silver.
4170953. FICKURSKEJDA, Silver.

Längd 24 cm
Otydliga stämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm
Otydliga stämplar.

Bruksslitage.

Antal besök: 126