MORTLAR, 3 st, marmor, 1800/1900-tal.

41707. MORTLAR, 3 st, marmor, 1800/1900-tal.

2 med stöt, höjd ca 5,5-12,5 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 599