DIVERSE, tenn, koppar, keramik, 1800-1900-tal.

41706. DIVERSE, tenn, koppar, keramik, 1800-1900-tal.

Kaffepannor, kandelaber, uppläggningsfat "Svenska slott", lockskål Rosenthal mm.

Bucklor, enstaka nagg, spricka på kruka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 522