BORDSUPPSATS, vitmetall och glas, 1900-talets början.

417058. BORDSUPPSATS, vitmetall och glas, 1900-talets början.

Skål och vas med veckad kant.
Total höjd 47 cm.

Fot ojämn, ostadig. Ytpåverkan. Bruksslitage. Rester av ev. svärtning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål och vas med veckad kant.
Total höjd 47 cm.

Antal besök: 571