FAT, ett par. Förnicklade, Jugend, 1900-talets första del.

417047. FAT, ett par. Förnicklade, Jugend, 1900-talets första del.

Längd 36 cm.

Förnickling med slitage samt bortfall. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36 cm.

Antal besök: 546