MATTA, 1940/50-tal, rölakan.

MATTA, 1940/50-tal, rölakan.
4170118. MATTA, 1940/50-tal, rölakan.

Ca 242x160 cm.

Jämnt slitage, ena sidan blekt, langeteringslagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 242x160 cm.

Antal besök: 545