Peter Lassen för Montana, kontorsmoduler (12).

4169963. Peter Lassen för Montana, kontorsmoduler (12).

MDF, målad grått och blått.
1 modul på hjul
Mått ca. :
Stora moduler: 70 x 70 x 47 cm (HxBxD)
Platta moduler: 12,5 x 70 x 47 cm
Utställningsmoduler: 47 x 70 x 38 cm
Små moduler: 47 x 47 x 38 cm
Rullbart golv 12,5 x 150 x 52 cm.

Tecken på slitage, stötar och repor på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

MDF, målad grått och blått.
1 modul på hjul
Mått ca. :
Små moduler: 47 x 47 x 38 cm

Antal besök: 320