TRÄDGÅRDSGRUPP, Grythyttan, 5 delar, Omkring 1900-talets mitt.

416994. TRÄDGÅRDSGRUPP, Grythyttan, 5 delar, Omkring 1900-talets mitt.

Bordets längd 90 cm, samt diameter 61 cm.
Gjutjärn samt trä.

Färgbortfall/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutjärn samt trä.

Färgbortfall/slitage.

Antal besök: 678