SEMYON PLATONOV. Sommarlandskap vid Donau, olja på pannå, signerad.

416985. SEMYON PLATONOV. Sommarlandskap vid Donau, olja på pannå, signerad.

14x26 cm

Semyon Platonov, (1860-1925), Ryssland.

Enstaka krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

14x26 cm

Enstaka krakelyrer.

Antal besök: 1 317