OKÄND KONSTNÄR. kustmotiv med månsken, olja på pannå, 1900-tal.

41698. OKÄND KONSTNÄR. kustmotiv med månsken, olja på pannå, 1900-tal.

25 x 16 cm.

Smärre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 16 cm.

Smärre krackelyrer.

Antal besök: 847