LOUISE WAUGH. Utan titel.

LOUISE WAUGH. Utan titel.
4169566. LOUISE WAUGH. Utan titel.

Etsning
Signerad och numrerad 320/350
21x14 cm fotavtrycket och 45,5x34,5 cm totalt (med ram).

Det har inte granskats utanför ramen. Aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning
Signerad och numrerad 320/350

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C9 Rosellón
Antal besök: 106