Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
SVEN DAVIDSSON. Blomstilleben, olja på duk, signerad och daterad 44.
41695. SVEN DAVIDSSON. Blomstilleben, olja på duk, signerad och daterad 44.
70 X 66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 X 66 cm.
Gomér & Andersson Linköping
7 394