LJUSKRONA för 3 ljus, smide, 1900-talets första hälft, totalhöjd 55 cm.

416949. LJUSKRONA för 3 ljus, smide, 1900-talets första hälft, totalhöjd 55 cm.

Bredd 38 cm.

Slitage, rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 38 cm.

Slitage, rostfläckar.

Antal besök: 455