Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKÅLFAT, glas, Bengt Heintze/Göran Wärff, Kosta Unik, sign.
41694. SKÅLFAT, glas, Bengt Heintze/Göran Wärff, Kosta Unik, sign.
Diameter ca 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 30 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 383