MARIA ROSA TOLÀ. En ung kvinna.

4169390. MARIA ROSA TOLÀ. En ung kvinna.

Kol- och pastellteckning på papper
Signerad och daterad 1981
74,5x53 cm.

Det har inte granskats utanför ramen. Aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1981
74,5x53 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C2 Rosellón
Antal besök: 99