FÅTÖLJ i mocka, sent 1900-tal.

416862. FÅTÖLJ i mocka, sent 1900-tal.

Fåtölj med nackkudde i brun mocka och dekorationsblixtlås på ryggens baksida
Rygghöjd 105 cm
Sittdjup 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 105 cm
Sittdjup 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 525