VITVINSGLAS, 11 st, Reijmyre, 1900-tal.

41683. VITVINSGLAS, 11 st, Reijmyre, 1900-tal.

Grön fot, etsad kupa, höjd ca 16,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 016