SOFFBORD, 3 plan, elipsformat, Bruka design.

4168062. SOFFBORD, 3 plan, elipsformat, Bruka design.

Mått: 105 x 52 x 60 cm.

bruksslitage, repor, märkenpå skiva förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 105 x 52 x 60 cm.

Antal besök: 200