EMALJSKYLYTAR, 3 st, 1900-tal.

41677. EMALJSKYLYTAR, 3 st, 1900-tal.

Höjd ca 17-25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17-25 cm.

Slitage.

Antal besök: 504