DRICKABACKAR, 16 st, plast, 1900-talets andra hälft.

4167677. DRICKABACKAR, 16 st, plast, 1900-talets andra hälft.

Storlek ca 36x36, höjd 25 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 36x36, höjd 25 cm.

Antal besök: 330