KARIN FICHTELIUS. Naken Modell, olja på pannå, signerad samt daterad -76.

416721. KARIN FICHTELIUS. Naken Modell, olja på pannå, signerad samt daterad -76.

Dagmått 52,5 x 60,3 cm.
Falsmått 53,5 x 61,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 52,5 x 60,3 cm.
Falsmått 53,5 x 61,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 219