SOFFA, röd textilklädsel, KA Roos, 2000-tal.

4167126. SOFFA, röd textilklädsel, KA Roos, 2000-tal.

Längd 170, bredd 90, sitthöjd 45, rygghöjd 81 cm.

Smärre fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fläckar, bruksslitage.

Antal besök: 517