Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR/FRISÖRSTOLAR, ett par, omkring 1900-talets mitt.
416675. STOLAR/FRISÖRSTOLAR, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Nitad klädsel.
Fläckar, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Nitad klädsel.
Fläckar, slitage.
Gomér & Andersson Norrköping
1 180