SVEN X:ET ERIXSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 184/360.

416629. SVEN X:ET ERIXSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 184/360.

47x60 cm
Sven Erixson 1899-1970.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x60 cm
Sven Erixson 1899-1970.

Gulnad.

Antal besök: 663