SVEN SANDIN. Olja på duk, Äng med vallmo, signerad Sandin.

416618. SVEN SANDIN. Olja på duk, Äng med vallmo, signerad Sandin.

75 x 115 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 115 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 350