LISS ERIKSSON. "Adam och Eva".

4166062. LISS ERIKSSON. "Adam och Eva".

Patinerat brons, monogramsignerad LE, numrerad I/V, på röd stensockel.

Höjd ca 8,5 cm inklusive sockel.
Sockel ca 3 x 3 cm.

Smärre slitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockel ca 3 x 3 cm.

Smärre slitage.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 806