OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, olja på duk, signerad Bergmann.

416576. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, olja på duk, signerad Bergmann.

58 x 46 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 46 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 896