PLÅTBURKAR, sju stycken.

PLÅTBURKAR, sju stycken.
4165712. PLÅTBURKAR, sju stycken.

Höjd ca 16/21 cm.

repor, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16/21 cm.

repor, använt slitage.

Antal besök: 139