BOKSTÖD samt parti böcker, 1800-tal.

416528. BOKSTÖD samt parti böcker, 1800-tal.

Gjutjärnslejon 1800-tal, tidigare annat användningsändamål. Höjd 21 cm.
12 böcker, samtliga 1800-tal.

Bruksslitage, böcker med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 böcker, samtliga 1800-tal.

Antal besök: 918