BYRÅER, 2 st, teak 1960-tal, Danmark (2).

4165056. BYRÅER, 2 st, teak 1960-tal, Danmark (2).

Ett par teakbyråer med fällbara dörrar och insatser, en byrå utrustad med fyra lådor, H.77cm, L.85cm, W.40cm. (2).

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor i träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670