LAMPFÖTTER, 3 stycken, mässing.

4164574. LAMPFÖTTER, 3 stycken, mässing.

Ett par, saknar delvis fötter, ostämplade, höjd ca 27 cm, ca 10,5 x 10,5.1 styck, Skultuna No 73, höjd ca 25,5 cm.

Bruksslitage, delar saknas, omarbetade från ljusstakar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 224