FLUGFÅNGARE, glas, 1800-talets senare hälft.

416456. FLUGFÅNGARE, glas, 1800-talets senare hälft.

Höjd 13 cm samt 17 cm.

Mindre mynningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm samt 17 cm.

Mindre mynningsnagg.

Antal besök: 753