416453. SKÄNK i ek, 1900-talets senare del.
Skänk i stavlimmad ek och fanérade hyllplan.
Tre överlådor i fil
Två underskåp med ett hyllplan vardera
Höjd 86 cm
Längd 86 cm
Djup 45 cm
Stämplad med IdNo 5662.
Tre överlådor i fil
Höjd 86 cm
Längd 86 cm
Djup 45 cm
Stämplad med IdNo 5662.