SKÄNK i ek, 1900-talets senare del.

416376. SKÄNK i ek, 1900-talets senare del.

Skänk i stavlimmad ek och fanérade hyllplan.
Tre överlådor i fil
Två underskåp med ett hyllplan vardera
Höjd 86 cm
Längd 86 cm
Djup 45 cm
Stämplad med IdNo 5662.

Lätt bruksslitage
Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre överlådor i fil
Höjd 86 cm
Längd 86 cm
Djup 45 cm
Stämplad med IdNo 5662.

Lätt bruksslitage
Någon fläck.

Antal besök: 849