KERAMIK, 5 delar, porslin, Wallendorf, Herend, Karl Ens och Von Schierholz, 1900-tal.

416374. KERAMIK, 5 delar, porslin, Wallendorf, Herend, Karl Ens och Von Schierholz, 1900-tal.

Kanna, Herend. Fjäril, Karl Ens. Skål, Von Schierholz. Höjd ca. 7-15 cm.

Bruksslitage. Skål med smärre nagg. Skador på figuriner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 029