Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
EMALJSKYLT, "Tretorn Galoscher, Helsingborg", 1900-talets mitt.
416347. EMALJSKYLT, "Tretorn Galoscher, Helsingborg", 1900-talets mitt.
38 x 52 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 52 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 055