FIGURIN, porslin, Skäggdopping, Waldemar Lindström, Rörstrand, 1900-tal.

416338. FIGURIN, porslin, Skäggdopping, Waldemar Lindström, Rörstrand, 1900-tal.

Höjd 26,5 cm.

Mindre slitage.
Smärre nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26,5 cm.

Mindre slitage.
Smärre nagg undertill.

Antal besök: 1 859