BORDSUR, 1900-tal.

BORDSUR, 1900-tal.
4163375. BORDSUR, 1900-tal.

Höjd 28 cm
Bredd 17 cm.

Bruksslitage, lös dekor. Skada och repor på trä. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4163375. BORDSUR, 1900-tal.

Höjd 28 cm
Bredd 17 cm.

Antal besök: 113